Program KO6 / 2019

Nové kulturní zážitky

Program 2019

Program
6. dubna 2019

 


10:00 Výtvarné workshopy / Kolben Open / David Pešat, Kristyna Fabianova


10.00 Teorie jablka v praxi/ graffiti workshop na Kolben Open
– venkovní workshop s exhibicí na legálně vymezené ploše s Jurajem Ďurišem a Tomášem Hricem (prezentace 11.00 / 13.00 / 15.00)


10.00 Vezmi dědu na Pragovku!


11:00 industriální architektura Vysočan / přednáška Lukáše Berana


12:00- 18:00 otevřené ateliéry


14:00 komentovaná prohlídka ateliérů


18:30 vernisáž rezidentské výstavy Flying Inn, kurátorované Karlem Srpem


18:45 performance Miki-DiscJockey Mikuláš + Děti Errorovy


19:30 koncert – MR, Stresovicka Kramle


22:00 after party: DJ SNAUT

 

Otevřené ateliéry:


Kateřina Adamová, Jana Babincová, Tomáš Beňadik, Kateřina Burgertová, Jan Cileček, Tomáš Džadoň, Barbora English čalounictví, Eliška Fialová, David Helán, David Hřivňacký, Jakub Janovský, Petra Lacinová, Marie Ladrová, Veronika Landa, Daniela Klimešová, Magdalena Kwiatkowska, Terezie Kolářová, Tadeáš Kotrba, Martin Matoušek, Matouš Marek, Dominik Mareš, Vladimír Merta, Nanovo, Richard Nestler, Lucie Nováčková, Pasta Oner, Robo Palúch, David Pešat, Jana Preková, Ondřej Roubík, Tomáš Ruller, Štěpánka Růžičková, Zuzana Růžičková, Roman Sailer, Martin Silhán, Pavel Šimíček, Milan Sodoma, David Strauzz, Alessandra Svatek, TART, Pavel Trnka, Ladislav Vlna, Martin Vlček, Lawrence Wells, Woodcock.

 

Flying Inn  

 

Pragovka Gallery / The White Room / Jídelna

6. 4. – 6. 6. 2019

zahájení: 6. 4. / 18.30

vystavující:

Kateřina Adamová, Karima Al-Mukhtarová, Jana Babincová, Zuzana Badinková, Tomáš Beňadik, Kateřina Burgertová, Filip Černý, Viktor Dedek, Tomáš Džadoň, Eliška Fialová, Daniel Hanzlík, Matouš Háša, David Helán, Anežka Hošková, Petra Hudcová, Anna Hulačová, Jakub Janovský, Jan Jírovec, Jaroslava Kadlecová, Martin Káňa, Kryštof Kaplan, Susanne Kass, Rebeka Kloudová, Terezie Kolářová, Tadeáš Kotrba, Marie Ladrová, Veronika Landa, Dominik Lang, Václav Litvan, Martin Matoušek, Matouš Marek, Lucie Nováčková, Robo Palúch, Pasta Oner, David Pešat, Milan Plešinger, Tomáš Prchal, Jaroslav Prokeš, Veronika Přikrylová, Ondřej Roubík, Zuzana Růžičková, Juraj Schikor, Alessandra Svatek, Martin Šilhán, Pavel Šimíček, Adam Štech, Petra Švecová, Pavel Tichoň, Pavel Trnka, Pavla Vachunová, Martin Vlček, Ladislav Vlna

kurátor: Karel Srp